Į pagrindinį | Kur įsigyti | E-laikraštis Pasaulyje | Pakeisti Kalba:
RSS šaltiniai
 
 
Networking / Fiber Optical Transceiver / GVT-0302
1.25G SMF SFP Transceiver, 80 km, 1550nm Aparatinė versija: 4
Order Information
GVT-0302
Key Features
Add a 1000Base-ZX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP ports
Connect switches up to 80km away with each other
TTL signal detect indicator
Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet
Easy to install and hot-swappable
Differential LVPECL input and output
Single 3.3V power supply
Duplex LC connector
 
 
| Susisiekite | Partneriams | Svetainės planas | Atsisiuntimai | Tapkite partneriu | Imprint |
Copyright © Digital Data Communications GmbH, Germany. Visos teisės saugomos.

Visi prekių ženklai yra registruoti ir priklauso jų savininkams. Techninės specifikacijos gali keistis be atskiro perspėjimo.